AJA FiberLC-1-RX-MM Single 3G-SDI Multi-Mode LC fiber Rx SFP

300,59 Incl. btw€300,59 Excl. btw Op voorraad
  • ECO friendly webshop
  • Persoonlijk advies
  • 25 jaar ervaring
  • Meer dan 2.000 producten
  • Secure payment
  • Registreer en ontdek je voordelen

Specificaties

Merk:
AJA
Beschikbaarheid:
Op voorraad
Levertijd:
Op Voorraad (3 - 7 werkdagen)

Informatie

Single 3G-SDI Multi-Mode LC fiber Rx SFP (FS4,FS-HDR)

Key Features
  • SFP Module for FiDO Mini-Converters
AJA's Single Multi-Mode LC 3G Fiber Receiver SFP is intended for installation in AJA's FiDO hardware to enable fiber-optic connections. This single-channel SFP receiver is designed to be paired with the AJA FiDO-R Mini-Converter.