AJA FIBER LC-1-Tx-MM Single multi-mode LC 3G fiber Tx SFP

381,28 Incl. btw€315,11 Excl. btw Niet op voorraad, check levertijd
Registreer je in onze webshop. We controleren je gegevens en geven je toegang tot gepersonaliseerde kortingen. Crosspoint geeft je graag persoonlijk advies gebaseerd op meer dan 25 jaar ervaring. Bekijk ook andere sfp items in onze webshop. Lees meer
  • ECO friendly webshop
  • Persoonlijk advies
  • 25 jaar ervaring
  • Meer dan 3.000 producten
  • Secure payment
  • Registreer en ontdek je voordelen

Specificaties

Merk:
AJA
Beschikbaarheid:
Niet op voorraad, check levertijd
Levertijd:
2 - 3 weken

Informatie

Single 3G-SDI Multi-Mode LC fiber Tx SFP (FS4,FS-HDR)

Key Features
  • SFP Module for FiDO Mini-Converters
AJA's Single Multi-Mode LC 3G Fiber Transmitter SFP is intended for installation in AJA's FiDO hardware to enable fiber-optic connections. This single-channel SFP reciever is designed to be paired with the AJA FiDO-T Mini-Converter.