AJA FiberLC-2-RX-MM Dual 3G-SDI Multi-Mode LC fiber Rx SFP

422,29 Incl. btw€349,00 Excl. btw Niet op voorraad, check levertijd
  • ECO friendly webshop
  • Persoonlijk advies
  • 25 jaar ervaring
  • Meer dan 2.000 producten
  • Secure payment
  • Registreer en ontdek je voordelen

Specificaties

Merk:
AJA
Beschikbaarheid:
Niet op voorraad, check levertijd
Levertijd:
2 - 3 weken

Informatie

Dual 3G-SDI Multi-Mode LC fiber Rx SFP (FS4,FS-HDR)

Key Features
  • SFP Module for FiDO Mini-Converters
AJA's Dual Multi-Mode LC 3G Fiber Receiver SFP is intended for installation in AJA's FiDO hardware to enable fiber-optic connections. This dual-channel SFP receiver is designed to be paired with the AJA FiDO-2R Mini-Converter.