AJA FIBER-1-Rx-MM Single multi-mode LC 3G fiber Rx SFP

381,28 Incl. btw€315,11 Excl. btw Niet op voorraad, check levertijd
Registreer je in onze webshop. We controleren je gegevens en geven je toegang tot gepersonaliseerde kortingen. Crosspoint geeft je graag persoonlijk advies gebaseerd op meer dan 25 jaar ervaring. Bekijk ook andere sfp items in onze webshop. Lees meer
  • ECO friendly webshop
  • Persoonlijk advies
  • 25 jaar ervaring
  • Meer dan 3.000 producten
  • Secure payment
  • Registreer en ontdek je voordelen

Specificaties

Merk:
AJA
Beschikbaarheid:
Niet op voorraad, check levertijd
Levertijd:
2 - 3 weken

Informatie

AJA's Single Multi-Mode LC 3G Fiber Receiver SFP is intended for installation in AJA's FiDO hardware to enable fiber-optic connections. This single-channel SFP receiver is designed to be paired with the AJA FiDO-R Mini-Converter

Key Features
  • SFP Module for FiDO Mini-Converters