AJA FIDO-R-MM Single ch. fiber MM to SD/HD/3G SDI dual out

832,47 Incl. btw€687,99 Excl. btw Niet op voorraad, check levertijd
Registreer je in onze webshop. We controleren je gegevens en geven je toegang tot gepersonaliseerde kortingen. Crosspoint geeft je graag persoonlijk advies gebaseerd op meer dan 25 jaar ervaring. Bekijk ook andere converters in onze webshop. Lees meer
  • ECO friendly webshop
  • Persoonlijk advies
  • 25 jaar ervaring
  • Meer dan 3.000 producten
  • Secure payment
  • Registreer en ontdek je voordelen

Specificaties

Merk:
AJA
Beschikbaarheid:
Niet op voorraad, check levertijd
Levertijd:
2 - 3 weken

Informatie

FiDO-R-MM offers unmatched flexibility and cost efficiency for 3G-SDI Fiber conversion, allowing for cable runs up to 700 m (2296 ft) for OM4 and 300 m (984 ft) for OM3 for Multi-Mode* fiber optic cables - useful for eliminating ground loop problems.

FiDO converters use a compact, low-profile enclosure that works well in tight spaces around and behind equipment racks, trucks and on camera.

Features

  • 1-Channel Multi-Mode LC Fiber to 3G-SDI Receiver
  • Simplex connection (LC connector)
  • 3G/HD/SD-SDI output
  • Dual, matching SDI outputs
  • Uses 5-20VDC power (DWP-U-R1 universal power supply included)
  • Five year warranty