AJA OG-FIDO-TR-MM / 1-ch. 3G-SDI/MM LC-fiber transceiver

1.228,86 Incl. btw€1.015,59 Excl. btw Niet op voorraad, check levertijd
Registreer je in onze webshop. We controleren je gegevens en geven je toegang tot gepersonaliseerde kortingen. Crosspoint geeft je graag persoonlijk advies gebaseerd op meer dan 25 jaar ervaring. Bekijk ook andere converters in onze webshop. Lees meer
  • ECO friendly webshop
  • Persoonlijk advies
  • 25 jaar ervaring
  • Meer dan 3.000 producten
  • Secure payment
  • Registreer en ontdek je voordelen

Specificaties

Merk:
AJA
Beschikbaarheid:
Niet op voorraad, check levertijd
Levertijd:
2 - 3 weken

Informatie

OG-FiDO-TR-MM offers unmatched flexibility and cost efficiency for 3G-SDI Fiber conversion, allowing for cable runs up to 700 m (2296 ft) for OM4 and 300 m (984 ft) for OM3 for Multi-Mode fiber optic cables - useful for eliminating ground loop problems.

Features

  • Video Formats: 150 Mbps - 3 Gbps, format agnostic
  • Inputs: 1x3G-SDI BNC; 1x Multi-Mode LC Fiber
  • Outputs: 1x 3G-SDI BNC; 1xl Multi-Mode LC Fiber
  • Monitor via openGear DashBoard
  • Input Present and Input SMPTE Lock LEDs
  • Automatic detection and reclocking
  • 270 Mbps, 1.483 Gbps, 1.485 Gbps, 2.966 Gbps, 2.970 Gbps - Auto Select
  • Nominal Wavelength: 850 nm
  • Power: 2.5 watts
  • Hot swap capable
  • Compatible with OGX, OG3 and DFR-8321 openGear frames